jak urzadzic mieszkanie w starej kamienicy


Większość Niemczech spadł do linii (choć nigdy nie powiedziano nam o ostatecznym rozwiązaniu) i czułem, że ich problemy są spowodowane przez Żydów, ponieważ mówiono tak, tak wiele razy przez hitlerowskiej machiny propagandowej.

To jest moc propagandy – może przezwyciężyć powód, racjonalnego i niezależnego myślenia, jeśli na to pozwolisz. Jeśli bombardować kogoś z pomysłu lub koncepcji na tyle długo, że w końcu wpaść w kolejce! Palenie tytoniu jest jedną z dziedzin, w których myślę, że to działo się w celu dostarczenia firmom farmaceutycznym z większą ilością gotówki i utrzymać rządy zgarniają ceł i podatków na tytoń.

Ludzie poinformowany przez firmy farmaceutyczne, które trudno jest rzucić palenie, chyba że używają swoich leków, czy to Zyban, Chantix lub terapii nikotyny jak plastry lub tabletki do ssania. Jeśli się nam tę historię tyle razy, wiecie co? Tak, będzie pochodzić w to uwierzyć! Ty też uważasz, że rzucenie palenia bez jakiegoś pigułka, plaster lub pomocy jest tak dobra, jak awarii chwila zacząć. Nie zgadzam się!

Sekret coraz byłego palacza nie leży w nikotynowej terapii zastępczej, antydepresyjne, akupunktura, laseroterapia czy hipnoza. Odpowiedź na pytanie, jak stać się ex-palacza leży w zmieniających swój stosunek do papierosów tytoniowych „i rolę w swoim życiu.

Jako palacz, nauczyłeś się m.in. papierosów w każdej części dnia, od przebudzenia, picia kawy, picie alkoholu, kończąc posiłków do rozmowy przez telefon i prowadzenia samochodu. Papierosy będzie integralną częścią dnia.

Widzisz papierosy jako środek pomocniczy w celu zmniejszenia ilości występów, cierpień i stresów codzienności. Nie są one!

Tak długo, jak możesz myśleć „nie można żyć bez nich, można je przegapić. Dopóki nie przegapisz papierosy, będzie trudno o nich zapomnieć. Jeśli nie można o nich zapomnieć; jeśli nie widzi przyszłość, w której papierosy nie są ważne, zawsze trudno stać się ex-palacza.

Urodziłeś niepalący i zapewne spędził zbyt długo bycia palaczem więc teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak stać się ex-palacza. To nie jest tak trudne, jak myślisz, ale to osiągnięcie, które sprawi, że ty i twoja rodzina dumna po jej zakończeniu. Pamiętaj, że jedna czwarta amerykańskiego społeczeństwa stosowanego do palenia, ale nie więcej. Jest życie po tytoniu i jest tak samo zabawne, jeśli nie więcej, niż myślisz masz z papierosami w swoim życiu!

Artykuł dzięki: