jak urzadzic mieszkanie z aneksem kuchennym


jak urzadzic mieszkanie z aneksem kuchennym

I Need sprzedać wszystko! Potrzebuję pieniędzy!

Jest to bardzo smutna sytuacja wśród seniorów. Szczególnie w tym środowisku gospodarczym, które przeżywamy. Wielu seniorów muszą sprzedawać swoje domy i dobytek w celu zapłaty za życia wspieranego i domy opieki. Nie wydaje się być jakakolwiek pomoc dla seniorów, którzy mają kilka źródeł dochodu umiarkowane. Mają zbyt wiele, ale nie na tyle, aby żyć w stylu, że zostały one żyć.

Mój przyjaciel Miss Daisy znalazła się w takiej sytuacji. Podeszła do życia wspieranego ponieważ nie mogła fizycznie nadal żyją w swoim pięknym mieszkaniu, że ona i jej zmarły mąż zakupiony 15 lat temu. Członkowie rodziny nie mieszkają blisko i mają one zmagania finansowych własnych, które Miss Daisy została również stara się im pomóc.

Mimo, że bardzo dobrze przez wiele lat żył z jej zdrowie zawodzi, a przejście do życia wspieranego jej rezerwy zostały wyczerpane. Sytuacja była coraz zdesperowany. Przy sprzedaży nieruchomości tylko ułamek rzeczywistej wartości, a to trwa kilka miesięcy do sprzedaży. Miss Daisy zaczęła odczuwać szczypanie, kiedy zadzwonił do mnie, aby pomóc jej sprzedać swoje meble domowe, trochę gotówki. Wszystko, co może być sprzedawany był sprzedawany tylko ułamek tego, co było warto. Teraz meble są już i tak jest gotówka.

Ona nie straciła poczucia humoru! Zostałem poproszony do kierowania jej na wizytę lekarz dzień po inauguracji prezydenckiej, a to jest, kiedy znalazłem jej humor był w takcie i ow stała i zawsze będzie wiedzieć, aby mnie Miss Daisy. Pozwól mi ustawić scenę dla tego „wycieczkę”.

Miss Daisy jest emerytowanym liceum uczyć angielskiego, z mistrzów z Ivy League University, i bardzo wyrafinowanej, eleganckiej czarnej kobiety. W młodości był aktywny w ruchu praw obywatelskich na poziomie krajowym, jak i państwowym.
Artykuł dzięki: