jak urzadzic mieszkanie dla starszej osoby


Koszty wychowywania dziecka

Możesz zapytać, ile kosztuje wychować dziecko. Z wszystkie rachunki medyczne, odzież, żywność i artykuły higieniczne, pieluchy, pieluchy, można myśleć, że będzie w końcu kosztuje cię rękę i nogę. USDA ankietowanych rodziców w celu ustalenia normalnej ceny posiadania dziecka. Ten raport pomaga rodzicom przygotować się do kosztów ich nowego dziecka.

Koszty mieszkaniowe obejmują czynsz, ubezpieczenie, podatki od nieruchomości, naprawy, narzędzia i meble. Naprawy, narzędzia, urządzenia i meble są elementy, które najprawdopodobniej zostaną wydatki, które zwiększą powodu zwiększonego wykorzystania z dodatkowym członka rodziny.

Koszty żywności obejmują wszystkie artykuły spożywcze zakupione karmić swoje dziecko. Obejmuje to również jedzenia na zewnątrz.

Koszty transportu obejmują ubezpieczenia samochodowego, gazu i naprawy samochodów. Będziesz częściej prowadzeniu pojazdu teraz, że masz dzieci. Okresowe wyjazdy do gry w piłkę nożną, lekcje tańca, szkoły i inne działania są normalne.

Koszty obejmują odzież, buty, ubrania, pieluchy i koszty pralni chemicznej dla dziecka.

koszty opieki zdrowotnej obejmuje ubezpieczenie zdrowotne, wydatki medyczne i dentystyczne, materiały medyczne i recepty.

opieki nad dziećmi i oświaty koszty obejmują przedszkola, opiekę nad dziećmi, naukę i przybory szkolne.

Wreszcie, koszty obejmują różne rozrywki, rzeczy osobiste i książki.

Łatwo zauważyć , że cena wychowywania dziecka dodaje szybko. To dobrze, że planujesz z wyprzedzeniem tych wydatków. Aby zaplanować wystarczająco, powinieneś odłożyć pieniądze dla swojego dziecka. Pomyśl o tworzeniu budżetu.

Nawet jeśli będzie to kosztować sporo pieniędzy, aby podnieść dziecko, jestem pewien, można odkryć, że każdy grosz jest warto!

UWAGA: Korzystanie z tego artykułu wymaga łącza się za nienaruszone.

Mając osiem własnych dzieci, Chris Dunn cieszy pisanie artykułów dla ciąży [http://www.childbirth.net/index.php?option=com_contenttask=viewid=17Itemid=32] punkcie swojego porodu [http: // www .childbirth.net /] www.

UWAGA: Korzystanie z tego artykułu wymaga łącza się za nienaruszone.

Artykuł dzięki: