jak urzadzic mieszkanie w stylu shabby chic


jak urzadzic mieszkanie w stylu shabby chic Jej zdrowie fizyczne nie przysłoniła jej umysł, jest ostry jak halsie! Mieliśmy wiele rozmów na temat praw obywatelskich i oczywiście niedawno wyborach prezydenckich, a ja Oczekuję jej poglądy na inauguracyjnych imprez. Kiedy przybył do domu opieki Znalazłem ją w mieszkaniu wszystko gotowe. Siedziała w fotelu koła na sobie płaszcz z norek i pasujące kapelusz wszystko ustawione, aby wyjść na jej spotkanie. Kiedy zasugerowałem, że może nie chce nosić tego konkretnego płaszcz otarła ją i powiedział, że to było w porządku, bo było bardzo zimno. Więc poszliśmy do mojego niewielkiego samochodu. Kiedy zobaczyła samochód zaparkowany na końcu rampy oznajmiła, że ??będzie siedzieć na tylnym siedzeniu! Próbowałem wygody Jej, że będzie bardziej komfortowe z przodu ze mną, ale ona nalegała, a ja oczywiście się zgodził.

Więc poszliśmy, panią Daisy na tylnym siedzeniu jest kierowcą mojego, bardzo białej kobiety chociaż niektóre bardzo niespokojnych dzielnicach miasta, nie wiedząc dokładnie, dokąd idę. Miss Daisy dał mi wskazówki i jednym złym kolei (bo nie mógł zobaczyć ją w lewo), udało nam się bezpiecznie iz powołania. Miss Daisy była w swoim żywiole, chodzi o wydarzeniach inauguracji i jak podniecony i optymistyczne była o tym nowym prezydentem. Była szczęśliwa i podekscytowana i poszedł i na temat kapelusza Aretha Franklin! To był z kobietą, która bez przesady ma co najmniej 3 tuziny kapeluszy!

jak urzadzic mieszkanie w stylu shabby chic

Wiem, że nawet Miss Daisy dosłownie sprzedać wszystko, aby żyć tam, gdzie ona mieszka, nie straciła poczucia humoru. Bardzo podobał mi się mój dzień Wożąc panią Daisy. Widziałem humor i tak jak ona. Czuła się dobrze, że mi ją zabrać i czekać na nią, a ona kochała jazda na tylnym siedzeniu kierowanie zdarzenie. Uwierz mi ironia odwróconych ról nie została utracona na nią!

Więc pomimo posiadania sprzedać wszystkie swoje cenionych posiadłości, Miss Daisy utrzymuje swoją wiarę i humor, a każdy dzień jest piękny dla niej.Jestem lepszym człowiekiem znając panią Daisy.

Artykuł dzięki: